Usługi

      Firma BTS Polska świadczy usługi związane z montażem podłóg i tarasów. Nasze realizacje wykonujemy na terenie całego kraju. Dysponujemy własną, dobrze wyszkoloną kadrą pracowników oraz profesjonalnymi, uzupełnianymi w najnowsze technologie urządzeniami parkieciarskimi. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować szereg usług.

Układanie parkietu

Wykonujemy najróżniejsze wzory podłóg według upodobań klientów montowane w oparciu o technologie, takie jak przybijanie do legarów, przyklejanie lub bezolejowo (podłogi pływające). Używamy drewna surowego oraz gotowych elementów.

Barwienie podłóg

Nadajemy ciekawy i unikalny kolor oraz charakter za pomocą barwienia olejami lub bejcami. W ten sposób uzyskać można np. efekt podłogi postarzanej, futurystycznej czy ekstrawaganckiej.

Lakierowanie i olejowanie podłóg

Zabezpieczamy podłogi przed zużyciem wykorzystując sprawdzone i ekologiczne produkty, nie zawierają szkodliwych dla zdrowia substancji. Uzyskujemy powierzchnie trwałe i odporne na ścieranie, dające poczucie komfortu.

Renowacje

Odnawiamy poprzez cyklinowanie parkietu lub jego czyszczenie, nadając po takich zabiegach ponownie wygląd nowej posadzki drewnianej.

Montaż tarasu

Wykonujemy tarasy z różnych gatunków drewna europejskiego i egzotycznego oraz z kompozytów WPC. Tarasy budujemy w ogrodach, balkonach, dachach, na posesjach według życzenia klienta, nadając niepowtarzalny klimat.

Pomiary posadzek

Dla bezpieczeństwa oraz pewności w wykonywanych przez nas prac dokonujemy niezbędnych pomiarów wilgotności, równości i wytrzymałości posadzki przed ułożeniem na nich podłogi. Używamy w tym celu profesjonalnych przyrządów.

Malowanie linii boisk

W halach sportowych wytyczamy i malujemy linie boisk w oparciu o aktualne przepisy i normy, loga bądź herby szkół i klubów sportowych.