Szanowni Klienci!

      Podłoga ma istotny wpływ na wystrój wnętrza, nadaje charakter pomieszczeniom, podkreśla styl i jakość życia. Często zdarza się, że wybór odpowiedniej, wymarzonej podłogi przysparza wielu problemów. Trudnym wydaje się podjęcie ostatecznej decyzji bez fachowej porady, czy też możliwości wizualizacji, wyobrażenia sobie własnego mieszkania już doskonale urządzonego, wnętrz będących źródłem dobrego nastroju, podkreślających nasz świat, służących na lata.
Decyzja powinna być przemyślana dlatego chcemy Państwu w tym pomóc. W naszym salonie służymy Wam fachowym doradztwem, będziemy pomocni na każdym etapie począwszy od wyboru rodzaju podłogi, wzoru, faktury, gatunku po pełną realizację, wykończenie w Państwa domach, mieszkaniach.
Posiadamy najbogatszą w województwie pomorskim ofertę podłóg egzotycznych, szeroką gamę gatunków europejskich w formie parkietu, desek, mozaik przemysłowych i pałacowych. Różnorodność wyboru zarówno w podłogach surowych jak i gotowych - podłogach olejowanych i podłogach lakierowanych oraz tarasach z drewna i kompozytu.
Nie straszne nam jest wykonanie parkietów na ogrzewaniu podłogowym jak i podłóg na jachtach. Zdobyliśmy doświadczenie podczas najbardziej nietypowych realizacji oraz branżowych, specjalistycznych szkoleń. Chcielibyśmy wykazać się naszym profesjonalizmem podczas tworzenia dla Państwa wymarzonych podłóg.
Podejmujemy się zleceń w trójmieście , województwie pomorskim oraz w całej Polsce o czym świadczą nasze realizacje. Na usługi dajemy gwarancję jakości wykonania i jakości wykorzystanych materiałów, spotkacie się u nas z miłą obsługą oraz niespodziankami w formie atrakcyjnych rabatów i gratisów. Zrealizowaliśmy już ponad 12000 metrów kwadratowych, powierz nam i swoje metry :)
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą