Szanowni Państwo, Architekci, Dekoratorzy.

      Oddajemy Wam do dyspozycji narzędzie w formie naszej strony, jako ułatwienie Waszej pracy i propozycję współpracy z nami, do jakiej będziemy Was zachęcać. Uważamy, że warto i dołożymy wszelkich starań, żeby taką myśl i w Was zaszczepić.
Dysponujemy profesjonalnym zapleczem narzędzi i rozwiązań. Począwszy od możliwości przełożenia na rzeczywistość Waszych wizji, wizji ekspertów w dziedzinie aranżacji wnętrz, za pomocą fachowych projektów i rzeczowych porad, przez wizualizacje na bogatej gamie wzorników i zdjęć z realizacji, aż do samego montażu z dopracowaniem najdrobniejszych szczegółów.
W naszej ofercie znajdziecie ogromny wybór podłóg drewnianych litych i warstwowych. Posiadamy wzory z gatunków europejskich i największy w Pomorskiem wybór gatunków egzotycznych z całego świata, w formach zarówno tradycyjnych ale też i bardziej wyszukanych jak intarsje typu bordiury, rozety, medaliony, mozaiki pałacowe oraz podłogi postarzane, jachtowe oraz wiele innych.
Chcielibyśmy pomóc Wam i Waszym najbardziej wymagającym klientom odnaleźć własną tożsamość, trafność wyboru pokazać w wyjątkowości tego po czym chodzimy, spojrzeć na drewno inaczej, dostrzec jego piękno i ponadczasowość, czystą formę i naturalność.
Znajdziecie u nas obszar wielu możliwości, swobody tworzenia, grę kontrastów, kolorów, wzorów tak by stworzyć podłogi, wnętrza, które będą źródłem dobrego nastroju.
Z naszą pomocą urzeczywistnić wizje Waszych klientów w ponadczasowe piękno, dzieło o którym świadczyć będą idealne detale.
Pozwólcie nam jedynie zadbać o techniczne szczegóły i urzeczywistnić Wasze wizje.
Jesteście u nas mile widziani wraz z Waszymi klientami, zadbamy o każdego, ugościmy i poradzimy, damy wsparcie, naszą wiedzę i doświadczenie.
U nas nic nie jest dziełem przypadku, pomożemy Wam wybić się ponad przeciętność.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą